İlan Scripti İle Para Kazanma

2017-09-29 09:54:21

Elinizde bulunan ilan scripti ile para kazanmak istiyorsanız öncelikle scriptinizi kurmak üzere mümkünse DA ve PA değerleri yüksek sade bir alan adı bulmalısınız. Binlerce kullanıcıyı taşıyacak bir sunucu ile alan adınızı bağladıktan sonra ilan yazılımınızı mevcut sunucunuza kurmalısınız.

 

Kurulum tamamlandıktan sonra siteye kullanıcı çekebilmek adına çeşitli reklam ve pazarlama stratejileri uygulayarak ziyaretçi sayınızı, yani kazancınızı arttırmanız gerekiyor. Çünkü hiçbir reklamveren, ziyaretçi sayısı yeterli olmayan bir internet sitesinde reklam vermek istemez. Bu yüzden de ilan sisteminiz ile para kazanmak istiyorsanız mutlaka ziyaretçi sayınızı arttırmanız gereklidir. Zaten ziyaretçi sayınızın artması ile birlikte reklamverenlere daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilecek, sitenizden gelirler elde etmeye başlayacaksınız.

 

İlan siteleri üzerinden gelir elde etmek normal sitelere göre çok daha kolaydır. Her iki site türünde de sitenize çeşitli markaların reklamlarını sitenizde mevcut reklam alanlarına ekleyerek ve tanıtım yazısı satışı yaparak gelir elde edebilseniz de ilan siteleri ticaret üzerine olduğu için, satış üzerinden komisyon olarak site gelirinizi arttırabilirsiniz. Bu yüzden pek çok kişi sektör olarak ticarete yönelse de ne yazık ki bu sektörde herkes başarılı olamamaktadır. Eğer bu sektörde büyük düşünüyorsanız yan sanayi olan ve pek çok isteğinizi karşılamayan ilan scriptlerinden kesinlikle uzak durmalısınız. Sektöre girerken fiyatlarından dolayı size uygun gelen bu yazılımlar, sitenizin durumu ilerledikçe size çeşitli sorunlar çıkaracaktır. Ayrıca bu tür yan sanayi yazılımlar genelde portatif değildir ve bu nedenle yazılımınıza eklenti ekletmek istediğiniz zaman çok daha fazla ödeme yapmanız gerekecektir.

 

Sonyazilim.net markası altında sizler için uzun zamanlardır geliştirdiğimiz ilan scriptini nihayet satışa sunduk. Aynı sektör ile ilgili üretilen diğer yazılımlara göre çok daha uyumlu ve portatif olan ilan yazılımımız sizlere pek çok açıdan çok daha fazla imkan sunacaktır. Bu sayede kendiniz bile yazılım üzerinde küçük değişiklikler yapabilecek, istediğiniz zaman istediğiniz eklentiyi aktif veya deaktif konuma getirebileceksiniz. Dilerseniz sitemize girerek ilan sistemimizin detaylı özelliklerini ve demo sürümünü inceleyerek yazılımımız hakkında bilgi sahibi olabilir, diğer yazılımlardan farkımızı anlayabilirsiniz.