S.S.S

Sık Sorulan Sorular

Tüm ürünlerimizi ürün detay bölümünden sistem üzerinden satın al butonu yardımı satın alabilirsiniz. Dilerseniz canlı destek veya iletişim bölümünden bize ulaşarak form doldurmadan satın alma yapabilirsiniz.

Tüm scriptlerimiz full açık kaynaktır. Tüm siteleriniz de sınır olmadan istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Tüm ürünlerimizin webmaster forumları ve benzer platformlarında satışı yasaktır. (Bunlara kendi ajans sitelerinizde dahildir. Açık açık demo sunarak satış yapamazsınız.) Fakat tüm scriptlerinizi gerçek müşterilerinize (Sanal olmayan ortamlarda) sınır olmadan kullanabilir veya satabilirsiniz.

Tüm kurulumlar tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır. Satın alam sonrası sizinle iletişime geçilerek istediğiniz yere kurulumu ücretsiz şekilde yapabiliyoruz. Kurulumunu kendiniz yapmak isterseniz size gönderilen dosyaların içerisinde kurulum.txt dosyası ile çok basit olarak kurulumu yapabilirsiniz.

Tarafımızdan aldığınız tüm yazılımlarda süre limiti olmaksızın her konuda desteği ücretsiz olarak alabilirsiniz. Hatta bunların yanında küçük düzenlemeleri ücretsiz olarak yapmaktayız.

Satışını yaptığımız her sistemde istediğiniz özellikler eklenebilmektedir. Fiyat ve zaman almak için iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Sistemlerimiz tamamı full açık kaynaktır. O sebeple tek sefer ödeme ile ömür boyu ve sınırsız alan adında kullanım hakkına sahip olacaksınız.

Ödemeler Havale EFT olarak yapılmaktadır. Satın alma işlemi sonrası iletişime geçildiğinde ödeme bilgileri size gönderilecektir.