İlan Scripti Alıp Neden İlan Sitesi Açmalıyım?

2017-12-30 09:26:40

İlan scripti yani kullanılan ilan sistemleri üyelerin ürünlerini siteniz üzerinden satışını ücretsiz veya ücretli yapabileceği bir nevi e ticaret sitesidir. E ticaret sitelerinde adı üzerine ticaret konu olduğu için para kazanmakta yanında gelmektedir.

 

Kullanıcıların alıcı veya satıcı olsun ihtiyacı olan ürünü almak için kullanacağı platformu satıcınında fazladan bekleyen veya kullanmadığı ürünleri satarak para kazanma şansı insanlara her zaman cazip gelmiştir. Her zaman ilan scriptialıp güzel bir alan adıyla ilan sitesi açmak mantıklı neden mi? Hadi biraz özetleyelim,

 

Bu sistemde ister alıcı ister satıcı olsun her tür kullanıcının keyifle kullanmak isteyeceği bir platform olmaktadır. Bu sebeple piyasada yer etmiş ve etmeye devam eden bir çok büyük firma vardır bu firmalar var diye kendi sitelerinin tutmayacağını düşünen onlarca kişi var bundan eminiz.

 

Sizin sitenizin her hangi bir farkı olması gerekmiyor sadece cazip olan yönünü öne çıkartmanız yeterli diye düşünüyoruz. Piyasada devler rekabette iken Letgo geldi kimse o devlere erişemez derken bir anda herkesin elinden pay aldı ve reklamları durdurdu şu an korkunç bir seviyede kullanım oranına sahip.

 

Bu firma mobilden kolay ilan eklenmesinin dışında hiç bir özelliği yok hatta özellik bir yana bir çok eksiği mevcut. Halada eksikler devam etmekte bu halde bile çok büyük kitlelere ulaşabilmekte. bu sebeple kimse bize artık bu siteler varken bize ekmek çıkmaz diyemez! Tabi her ilan scripti alıp ilan sitesi açanın tutacak diye bir durum söz konusu da değil bunun ayrıca altını çizelim.

 

Kim bilir? Belki bizim açacağımı site tutacak belki biz tek el olacağız bu tarz risklere bazen girmek kazandırır ki zarar etmek neredeyse imkansız çünkü açılan sitede gelişmiş ilan yazılımı, hosting ve alan adı alındıktan sonra bir kaç ilan girilerek reklamlar verilir sosyal medyadan hit çekilir ve doğal ilanlar alınır ve sitenizi hayal ettiğiniz kazançlara ulaşamasanız bile satışını devrini yapabilirsiniz sonuçta oda bir dükkan gibi düşünülebilir.

 

Bir önceki konumuz olan alttaki başlığımızı incelemenizi öneririz.

 

İlan Yazılım Sorunları Artık Bitiyor!