ÇİLİNGİR SCRİPTİ

Mobil uyumlu gelişmiş seo alt yapısı

DETAY

WEB TASARIM HİZMETİ

Yeni teknoloji %100 panel kontrolü ve modern tasarımlar

TEKLİF AL
KURUMSAL V5 SCRİPTİ | Son Yazılım

GELİŞMİŞ HİZMET ALT YAPIMIZI MÜŞTERİLERİMİZDEN DİNLEYİN!

NELER YAPARIZ

KOLAY YÖNETİM

Web sitelerinizi telefonunuzdan sms gönderecek kadar kolay kullanacaksınız. Tüm panel ayarları daha önce web sitesi kullanmamış kişilerin kullanacağı şekilde basite indirilmiştir.

ARAMA MOTORUNDA YÜKSELİN

Web sitenizde kullanılan kodlama dili yeteneği ile arama motorları sitelerinize bayılacaklar. Bu sayede google başta olmak üzere tüm arama motorlarında firmanız en ön sayfalarda yerini alacaktır.

TEK SEFER ÖDEME SİSTEMİ

Web siteniz için haftalık, aylık veya yıllık herhangi bir ödeme yapmanız gerekmez sadece yazılımı satın alımda ödersiniz ekstra bir ödeme talep edilmez. Yazılım ömür boyu sizin olur.

KULLANIM VİDEOLARI

Admin panelinizde yapamadığınız tüm ayarlar için video eğitimi ile çok basitçe her şeyi öğreneceksiniz. Sadece gerekli ayarların yer aldığı kolay admin panel ile web sitenizi düzenleyebilirsiniz.

SEKTÖRE ÖZEL ALT YAPI

Firmanızın sektörüne özel kodlama yapılmış farklı yazılımlar kullanıyoruz. Aynı yazılıma farklı temalar kurmuyoruz. Bu sayede arama motorlarında kopya site olarak algılanmazsınız.

KURULUM AŞAMALARI

Sistem üzerinden size uygun paketi seçtikten sonra ödeme adımları tamamlanır ve sadece 10 dakika içinde sitenizin admin paneli düzenlemesini yapabilirsiniz.

REFERANSLARIMIZ

Kullanıcı

Ziyaretçi

Beğeni

Paylaşım

%100 TÜRK YAZILIMCILARINDAN UYGUN FİYATLI YERLİ HİZMET! TIKLA ARA!

RESİM GALERİMİZ
MÜŞTERİ YORUMLARI
BLOG / DUYURU